Cumartesi, Aralık 9, 2023

Kullanım Şartları

Bu siteye ait içerik ve hizmetleri kullanan tüm ziyaretçiler aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

mechtekno; bilim, teknoloji, mühendislik ve savunma sanayii uygulamaları hakkında güncel makalelerin paylaşıldığı bilgi platformudur. mechtekno.com alan adı ve web sitesi içeriğinin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki hiç bir makale kaynak belirtilmeden kopyalanamaz, kullanılamaz ve çoğaltılamaz. mechtekno.com web sitesinden alınan tüm içerikler için telif hakları kabul edilmiş sayılır. Kaynak belirtilmeden alıntı yapılması durumunda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında hakkınızda cezai işlem uygulatma hakkına sahibiz.
Sitemizde bulunan linkler sizi başka sitelere yönlendirebilmektedir. Bu sitelerin içeriği ve doğruluğu konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemekteyiz.
Herhangi bir makale altına yazılan yorumlardan sitemiz sorumlu değildir. Mahkeme kararı ile yoruma ait kullanıcı bilgileri istenildiği taktirde, mail adresi ve kullanıcı adı gibi bilgiler mahkeme ile paylaşılacaktır.
Ziyaretçiler yorumlarında etik kurallara, genel ahlak kurallarına ve yasalara uymak zorundadır. Aksi taktirde yorumunuz silinir ve kullanıcı bilgileriniz engellenir. Ziyaretçiler ile mechtekno.com arasında çıkan anlaşmazlıklarda site elektronik kayıtları delil olarak kabul edilir.

Site içerisinde bulunan öğeler; ilgili kişiler veya kurumlar tarafından uygun görülmemesi halinde en kısa sürede kaldırılacaktır. Herhangi bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.